Slovenská verzia English language German language Italian language Russian language
EBECO CZ, s.r.o.
Váš dodávateľ ložísk a prílušenstva, tesnení a ďalších súčastí... z mnohoročnou tradíciou a skúsenosťami
Kvalitné zázemie, tým odborníkov, mnohoročné skúsenosti a ponuka kvalitných produktov sú pre Vás zárukou

Ostatné strojné súčasti

Lineárna technika obsahuje súčasti zaisťujúce realizáciu priamočiareho pohybu v rôznych aplikáciách. Sme dodávateľom a distributérom lineárnej techniky firiem CRB a HIWIN. Všetok sortiment výrobkov je vyrábaný v striktnej zhode z ČSN EN ISO 9001:2009. Lineárna technika nachádza široké uplatnenie v mnohých  oblastiach strojárenstva, drevospracujúceho, potravinárskeho, papierenského priemyslu, v poľnohospodárstve, v ťažobnom priemysle, vo výrobe manipulačných a jednoúčelových strojov, CNC zariadenia atd. Zaisťujeme  technickú podporu, vrátane návrhov a projektovania.

Zverná púzdra

Svěrná pouzdra se používají pro spojení hřídele s nábojem. Jedná se o moderní upínací elementy, které nahrazují pero nebo drážku. Výhodou je uchycení bez vůle, velmi dobrý výstředný běh i při vysokých otáčkách, možnost přenosu nárazových nebo pulsujících zatížení, přenos vysokých kroutících momentů, velmi jednoduchá montáž a demontáž.
Trapézové šróby a matice

Trapezové šróby a matice sa používajú pre vytvorenie lineárneho pohybu a sú cenovo výhodnou alternatívou ku guličkovým šróbom.
Široká rozmerová škála tyčí (pravé a ľavé), rôzne typy matíc - cylindrické, obrubové, šesťuhoľníkové, štvorcové, z rôznych materiálov - oceľ, inox A1-303, bronz, mosadz, plast.
Guličkové vedenia

Guličkové vedenia a guličkové puzdra poskytujú presné vedenie lineárneho pohybu. Vďaka presnej výrobe, veľmi nízkym toleranciám a štandardným veľkostiam sú guličkové puzdra veľmi výhodné pre užívateľov.
Lineárne sety - lineárne uloženia

Lineárne sety sú hliníkové alebo liatinové domčeky - uložené z guličkovými alebo klznými puzdrami. Lineárne sety sa dodávajú v mnohých prevedeniach - uzavreté, otvorené, narezané z rôznymi druhmi guličkových  puzdier.Uchytenie a podpery vodiacich tyčí

Ponúkame rôzne druhy podpier z oceli, legovaného hliníku alebo z hliníkového ťahaného profilu. Jedná sa o uchytenie Compact, prírubové, pätkové, tandemové, o podpery nízke, vysoké, ploché, pätkové, a o kompletné vedenia.