Slovenská verzia English language German language Italian language Russian language
EBECO CZ, s.r.o.
Váš dodávateľ ložísk a prílušenstva, tesnení a ďalších súčastí... z mnohoročnou tradíciou a skúsenosťami
Kvalitné zázemie, tým odborníkov, mnohoročné skúsenosti a ponuka kvalitných produktov sú pre Vás zárukou

Ložiska

Sme autorizovaný distributér nižšie uvedených výrobcov ložísk. Všetok  sortiment uvedených výrobkov je vyrábaný v zhode z ČSN EN ISO 9001:2009 a ISO 14000.
Dodávame kompletný sortiment ložísk (guličkové, kužeľové, súdočkové, valčekové, ihlové atd.), upínacie ložiská , ložiskové domce, ložiskové komponenty (guličky, valčeky, ihličky…)

DPI - Performance in motion - ložiska

Výroba ložísk DPI sa datuje od roku 1983. S výrobou rozprestretou medzi niekoľko výrobných závodov je DPI značkou z jedným z najširších sortimentov z predajom vo viac  ako 50 zemí sveta. Výrobca sa zameriava na výskum, vývoj, výrobu a distribúciu valivých ložísk, pre strojárenstvo, automobilový priemysel  a poľnohospodárstvo v rôznych aplikáciách.
CRB - kvalita - cena - dostupnost - CRB

Široký sortiment ložísk CRB striktne vyrábaný v zhode ISO štandardy 9001:2009 a 14000 Vás rýchle presvedčia o správnej voľbe. Výrobca sa zameriava na výskum, vývoj, výrobu a distribúciu valivých ložísk, lineárnych ložísk a lineárnej techniky obecne.
ZVL, KINEX - ložiska

Zabezpečujeme aj sortiment ložísk bývalých tradičných domácich výrobcov v ČR a SR, kde však väčšina výroby je dnes už lokalizovaná v Ázii.
SKF, FAG, INA - ložiska

Zabezpečujeme aj sortiment popredných svetových dodávateľov ložísk.